KONST / Litografier / Färglitografi 12968121
nr 1296 8121
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 52/90. Motivet: 53x35 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:48:32
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr